Vítej a čti ZDE něco mně a mém blogu ;)

Přihlaš se do mého malého SPOŽÚSU ZDE
Reklamy pouze ZDE

duchové

16. července 2011 v 22:27 | gwenog
A pak že duchové neexistují............
Lidé na duchy nevěří (a upřímě řečeno kdyby se mě někdo zeptal tak bych nevěděla co odpovědět),ale dějou se věci pro které nemáme logické vysvětlení:
(tento článek píšu pozdě večer skoro sama doma tak se nedivte občasným překlepům třesou se mi ruce)

DUCHOVÉ NA HŘBITOVĚ DUKAZEM MÁ BÝT FOTKA
Fotografii Renee Englishová pořídila na hřbitově Svatého Marka ve městě Picton, které leží v australském Novém Jižním Walesu.

Žena tvrdí, že postavy na fotce uviděla až po jejím vyvolání. V době, kdy fotku pořizovala, na hřbitově nikdo nebyl. "Jsem si jistá, že když jsem fotila, nikdo na hřbitově nebyl. Když jsem pak viděla tu fotku, stály mi vlasy na hlavě hrůzou," popsala.

Englishová se na hřbitov vydala kvůli pověstem, které ho opřádají. Údajně se na něm zjevují dvě malé děti, jejichž život předčasně vyhasl. Blanche Moonovou v roce 1886 zasypaly při hře na schovávanou pražce. Ministerský syn David Shaw zemřel v roce 1946 na dětskou obrnu.
ZDROJ:tn.nova.cz

DUCH V MRAKODRAPU
V Singapuru v jednom z mrakodrapů plném kanceláří a střeženém bezpečnostními kamerami právě tyto kamery možná zachytily ducha!
V záběru vidíme dva muže nastupující do výtahu. Když následně vystupují, v zádech jim kráčí jakási stařena, která však předtím vidět nebyla.
Pozornému oku jistě též neunikne bílá skvrna neznámého původu, která se prve zformuje v prázdném výtahu, aby v zápětí zmizela než se otevřou jeho dveře.
Video je jistě zajímavé, ač se však nevylučuje možnost podvrhu.
U obou těchto článků je možné že se jedná o podvrch ale jsou i jiné případy nad kterými zůstává rozum stát

Věříte v duchy?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Věříš na duchy?

ano
ne
nevím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama