Vítej a čti ZDE něco mně a mém blogu ;)

Přihlaš se do mého malého SPOŽÚSU ZDE
Reklamy pouze ZDE

To chci vlastnit!

8. května 2011 v 21:01 | gwenog |  Harry Potter ve světě mudlů
Něco pro fakt nadšené (a trochu ujeté) fanoušky Harryho Pottera
Povlečení
POVLEČENÍ HARRY POTTER POVLEČENÍ HARRY POTTER PHOENIX
Ponožky
Harry Potter Socks
Nebo rovnou dům
Fanoušci malého čaroděje Harryho Pottera si mohou dopřát největší suvenýr, který bude kdy pravděpodobně k dispozici. Na prodej je totiž londýnský dům, ve kterém se filmové scény k Harrymu Potterovi natáčely.
Dražit by se mělo začít někdy koncem července. Vyvolávací cena obydlí s adresou No. 12 Picket Post Close Bracknell, Berkshire je rovných čtvrt milionu liber (asi dvanáct a půl milionu korun).
Představitel Harryho Pottera v domě v zajetí prožil několik let, i když jen při natáčení. A tam čas běží rychleji. Každopádně pozorní fanoušci odtuší, že v mezipatře stála kašírovaná čarodějnická kuchyně a že ložnice v prvním patře je ta, kam si Harry tajně pašoval narozeninový dort.
Dvoupatrový a třípokojový dům, který stojí trochu stranou dění, byl postaven v roce 1993. Právě pro jeho umístění a nadčasovou architekturu si ho filmaři k natáčení vybrali. K domu také patří poměrně rozlehlá zahrada.
Když se vyklidí všechny rekvizity, které si natáčecí štáb do domu přinesl, dům se od toho "filmového" zase tak neliší. V mezipatří skutečně stojí kuchyňská linka. V obydlí však nikdy, narozdíl od filmového děje, nebyl nikdy držen žádný vězeň
(ani Harry Potter).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama