Vítej a čti ZDE něco mně a mém blogu ;)

Přihlaš se do mého malého SPOŽÚSU ZDE
Reklamy pouze ZDE

Budoucnost

28. května 2011 v 16:59 | gwenog |  other
Za sedmero horami a za sedmero řekami žila jedna dívka která ze všeho nejvíce chtěla znát svou budoucnost.Plánovala každý den aby ji nemohlo nic překvapit a aby věděla co se bude dít.
Za jinými sedmero řekami a sedmero horami žil chlapec a ten se o svou budoucnost vůbec nezajímal.Žil ze dne na den a každý den mu přinesl překvapení.
Jednoho dne se oba rozhodli že odejdou z domova.Dívka ten den už dlouho plánovala a chlapec se ráno probudil a rozhodl se že odejde.
Nečekaně se potkali uprostřed cesry a stejné překvapení bylo že se do sebe zamilovali.
Rozhodli se že zůstanou v tom městě kde se potkali.
Jednou do toho města přijeli kočovníci a s nimi i cikánka která věštila budoucnost.
Dívka přímo umírala touhou dozvědet se co ji čeká ale chlapce to nezajímalo.Nakonec se nechal přemluvit a šel s ní.
Cikánka jim řekla že jen jednomu předpoví bodoucnost.Chlapec s lehkým srdcem nabídl dívce aby to byla ona kdo se dozví co ho čeká.Dívka chtěla ale také chtěla aby to nemrzelo chlapce.Tak cikkánka rozhodla že bude losovat.Vyhrál chlapec.Slíbil dívce že se zeptá na její budoucnost a také to udělal.
Cikánka mu řekla že dívka brzo zemře.
Chlapec neměl srdce jí to říci a tak dělal že mmu cikánka odmítla cokoli prozradit.
Od toho dne se všechno změnilo.Dívka která zažila hořké sklamání se snažila nemyslet na budoucnost naopak chlapec si plánoval každou chvíli kteerá se dívky týkala jen aby se jí něco nestalo.
Jednoho dne přišli povodně.Tou dobou dívce už vůbec na budoucnosti nezáleželo a chlapci naopak na každém okamžiku.Když přišli povodně chlapec nařídil dívce aby zůstala doma a on sám šel stavět hráz.Nechtěl ani slyšet že by mu dívka pomáhala.Sotva vyšel ze dveří jejich dům už tak skoro rozpadly se pod tíhou veškeré vody rozpadl a zasipal dívku.
Jak to uviděl šel se oběsit na nejbliší strom.Nemohl bez ní žít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama