Vítej a čti ZDE něco mně a mém blogu ;)

Přihlaš se do mého malého SPOŽÚSU ZDE
Reklamy pouze ZDE

Členové jiných škol

14. dubna 2011 v 21:07 | gwenog |  Postavy z Hp

Fleur Delacourová

Fleur Isabelle Delacourová byla studentkou francouské akademie čar a kouzel v krásnohůlkách , již reprezentovala na turnaji tří kouzelnických škol, pak zaměstnankyní kouzelnické banky Gringottových a vezme si Billa Weasleyho. Její otec je nepojmenovaný francouzský muž, matka je Apolline Delacour, po které Fleur i její sestra zdědily krásu - Apolline je totiž půlvíla, čímž jsou obě sestry čtvrtvíly.
Poprvé se objevila v Hp4, kde se stala šampionkou Krásnohůlek v turnaji tří kouzelnických škol. Nejdřív se jí nelíbilo, že se Harry stal čtvrtým šampionem, svůj názor ale změnila, když zachránil její sestru při druhém úkolu, když se to Fleur nepodařilo. Kvůli Bartymu skrkovy ml., který byl přestrojen zaMoodyho , skončí Fleur v turnaji jako poslední. Po skončení studia v Krásnohůlkách vezme práci u Gringottových, kde se lépe seznámí s Billem, se kterým se později k nelibosti paní Weasleyové a Ginny zasnoubí. Myslely si totiž, že Fleur Billa ve skutečnosti nemiluje. To se ale změnilo po tom, co Billa napadl Šedohřbet a Fleur s ním i nadále zůstala.
V Hp7se Bill a Fleur vezmou právě v den, kdy je ministerstvo kouzel obsazeno Voldemortem a smrtijedy . Později poskytly ve svém domě - Lasturové vile - úkryt hlavní trojici a několika dalším uprchlíkům. Oba jsou členy Fenixova řádu, a proto se zúčastnili bitvy o Bradavice. Spolu s Billem mají tři děti - Victoire, Dominiquea a Louise.

Gabrielle Delacourová

Gabrielle Delacourová je mladší sestrou Fleur, tím pádem i švagrovou všech dětí manželů Weasleyových. Poprvé byla zmíněna ve Hp4, kdy byla při druhém úkolu turnaje tří kouzelnických škol "unesena" jezerními lidmi jako to nejcennější, co má šampionka Fleur Delacourová.Sestra ji ale nezachránila kvůli napadení ďasovci a byla zachráněna Harrym, ke kterému za to stále Fleur cítí vděk. V době svatby její sestry a Billa jí bylo jedenáct let. V Hp6 Fleur tvrdí, že od té doby, co ji Harry zachránil, o něm pořád mluví. Spolu s Ginny jdou Fleur a Billovi za družičky

Viktor Krum

Je štíhlý , tmavý , se žlutou pletí , s velkým zahnutým nosem a silným černým obočím . Vypadal jako přerostlý dravý pták.Chytač za bulharský famfrpálový tým.Je velice slavný.
Viktor se poprvé objevuje ve čtvrtém díle jako šampion za Kruval v soutěži Turnaj Tří kouzelníků.
Hodně času tráví vysedáváním v knihovně a odhodlává se k tomu aby oslovil Hermionu Grangerovou . Nakonec ji pozve na Vánoční ples po skvělém utkání s drakem ,kterého odzbrojil kletbou Konjuktivitus . Ve druhém úkolu zachrání Hermionu s jezera , v posledním úkolu je ovládán kletbou Imerius Skrkem mladším . Nakonec skončí na třetím místě . Objevuje se až v sedmém díle na svatbě Billa a Fleur .
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Do které školy bys chtěl/a chodit?

Bradavice
Kruval

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama