Vítej a čti ZDE něco mně a mém blogu ;)

Přihlaš se do mého malého SPOŽÚSU ZDE
Reklamy pouze ZDE

Zmiozelští

28. března 2011 v 20:17 |  Postavy z Hp

Millicent Bullstrodeová

Millicent Bullstrodeová je zmijozelskou studentkou v Harryho ročníku. Je tak trochu ženskou verzi Crabbea a Goyla. Ve Hp2 je v soubojnickém klubu Snapem přiřazená k Hermioně, ta jí vezme vlasy a použije k přeměně pomocí mnoholičného lektvaru. Ve skutečnosti to ale byly kočičí chlupy a Hermionu kvůli tomu musela na ošetřovnu. V pátém díle, to se naposledy v knize objevila, se stala členkou vyšetřovatelského sboru Dolores Umbridgeové

Vincent Crabbe

Vincent Crabbe je zmijozelským studentem v Harryho ročníku, jeho otec je smrtijed. Crabbe věčně doprovází Malfoye jako jeho gorila. Podle knihy je velmi hloupý a nedokáže nic dělat podle svého rozhodnutí, většinou poslouchá Dracovy rozkazy. Podle Malfoye je ale Crabbe chytřejší než Goyle, protože ve druhém díle je vybrán jako jeho sekundant, když si domluvili souboj s Harrym. V pátém díle hrál v zápase proti Nebelvíru jako zmijozelský odrážeč. V sedmém díle, po "pádu" Malfoyových, se Crabbe projevil jako dobrý kouzelník, odborník na kletbu Cruciatus a už odmítal Dracovi jen tak sloužit. V sedmém díle zemře, když aniž by si to uvědomil, zničil Viteal.

Gregory Goyle

Gregory Goyle je zmijozelským studentem v Harryho ročníku, jeho otec je smrtijed. Goyle věčně doprovází Malfoye jako jeho gorila. Podle knihy je velmi hloupý a nedokáže nic dělat podle svého rozhodnutí, většinou poslouchá Dracovy rozkazy. V pátém díle hrál v zápase proti Nebelvíru jako zmijozelský odrážeč. V sedmém díle, po "pádu" Malfoyových, se Goyle už odmítal Dracovi jen tak sloužit. Po smrti Crabbea spolu s Dracem litovali jeho smrti.

Theodore Nott

Theodore Nott je zmijozelským studentem v Harryho ročníku a jediným známým členem Zmijozelu, který vidí testrály, jeho otec je smrtijed.

Pansy Parkinsonová

Pansy Parkinsonová je zmijozelskou studentkou v Harryho ročníku. Často je v knize zmiňována jako vůdkyně party zmijozelských děvčat. Často dělá doprovod Dracovi Malfoyovi, například s ním byla na vánočním plese ve Hp4. V pátém ročníku se stala zmijozelskou prefektkou a členkou vyšetřovatelského sboru Umbridgeové. V Hp7 vyžaduje Harryho vydání Voldemortovi před bitvou o Bradavice, za Harryho se ovšem postaví celý Nebelvír, Havraspár a Mrzimor a McGonagalová ji vyzve, aby opustila Velkou síň jako první následována ostatními zmijozelskými.

Blaise Zabini

Blaise Zabini je zmijozelským studentem v Harryho ročníku. Je popisován jako vysoký hezký černý chlapec. Má slavnou krásnou matku, která sedmkrát ovdověla. Každý z jejích manželů zemřel za záhadných okolností a po smrti každého z nich zdědila velké množství zlata. I když byl poprvé zmíněn už při zařazování v Hp1, objevil se už pouze v Hp6, kdy byl jako jeden z mála pozván ke KKKKKKřiklanovi během cesty do Bradavic, Křiklanových akcí se zúčastnil i nadále.

Další studenti Zmijozelu

  • Marcus Flint - kapitán zmijozelského famfrpálové mužstva
  • Dafné Greengrassová - členka party Pansy Parkinsonové, její sestra Astoria si vezme Draca Malfoye
  • Draco Malfoy
  • Montague - chytač zmijozelského famfrpálového týmu, nahradil Flinta na místě kapitána
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama