Vítej a čti ZDE něco mně a mém blogu ;)

Přihlaš se do mého malého SPOŽÚSU ZDE
Reklamy pouze ZDE

členové BA - Zachariáš Smith,Justin Finch-Fletchley

27. března 2011 v 16:42 | gwenog |  Brumbálova armada

Zachariáš Smith

Je střelec mrzimorského famfrpálového týmu.Poprvé se v knize objeví v pátém díle, kdy navštěvuje Brumbálovu armádu. V šestém díle je v prvním zápase komentátorem famfrpálu, ale protože byl jeho komentář značně protinebelvírský, Ginny Weasleyová do něj na konci zápasu narazila s tím, že zapomněla zabrzdit.Je to jinak zbabělec a na konci sedmého dílu je zmíněno že předbíhá mladší studenty při evakuaci Bradavic před závěrečnou bitvou.Přesto že je z Mrzimoru s Nebelvírskými (zvlášť s Weasleyovími) si nepadl do oka.

Justin Finch-Fletchley

Pochází z mudlovské rodiny a než se dozvěděl o tom, že má čarodějné schopnosti, měl jít do Etonu.Ve druhém díle se o tom zmínil před Harrym a později když si všichni mysleli že právě Harry je zmiozelův dědic měl z něj strach.Nakonec ovšem opravdu zkameněl i když ne Harryho vinou.

Ernie Macmillan

je ve stejném ročníku jako Harry . Ve druhém díle věří že právě Harry je Zmijozelův dědic, později se v tom utvrdí, když je napaden Justin Finch-Fletchley, ale Harrymu se omluví, když je napadena Hermiona.Ve třetím díle chodí na studium mudů. V pátém ročníku se stane mrzimorským prefektem a navštěvuje Brumbálovu armádu. V šestém ročníku je jediným z Mrzimoru, který navštěvuje hodiny lektvarů pro OVCE.

Hannah Abbotová

Je kamarádkou Erniho i Justina.Je také studentkou Mrzimoru a ve stejném ročníku jako Harry.V pátém díle se stane prefektkou.V šestém díle opustí Bradavice po tom, co její matka zavražděna smrtijedy.Jako dospělá si vezme Nevilla Longbottoma a stane se majitelkou Děravého kotle.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Luna Lovegood Luna Lovegood | 11. ledna 2014 v 16:00 | Reagovat

!!! Hannah Abbotová si NEVZALA Nevilla!
Jen bych chtela říct že jen ti co četli knihy Harryho Pottera by si meli delat veb! A jestli si Harryho Pottera četla, tak víš že Neville si vzal Lenku Láskorádovou!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama