Vítej a čti ZDE něco mně a mém blogu ;)

Přihlaš se do mého malého SPOŽÚSU ZDE
Reklamy pouze ZDE

Havraspárští

28. března 2011 v 19:36 |  Postavy z Hp

Terry Boot

Terry Boot je havraspárským studentem v Harryho ročníku. V pátém ročníku navštěvuje hodiny Brumbálovy armády. Na prvním setkání říká, že mu portrét v Brumbálově pracovně řekl, že zabil v druhém ročníku baziliška Nebelvírovým mečem. V šestém díle navštěvuje kurz lektvarů na OVCE, v sedmém je tělesně trestán Carrowími za to, že ve Velké síni mluvil a vloupání Harryho, Rona a Hermiony ke Gringottovým. Zúčastní se závěrečné bitvy o Bradavice.

Michael Corner

Michael Corner je havraspárským studentem v Harryho ročníku. Po vánočním plese ve Hp4 začal chodit s Ginny Weasleyovou. V pátém díle se stal členem Brumbálovy armády. Po rozchodu s Ginny začal chodit s Harryho bývalou Cho Changovou. V šestém díle je jedním z mála studentů, který navštěvuje kurz lektvarů pro OVCE. V sedmém díle je opět členem Brumbálovy armády a účastní se závěrečné bitvy o Bradavice.

Marrieta Edgecombeová

Marrieta Edgecombeová je havraspárskou studentkou (asi o rok starší než Harry), kamarádkou Cho Changové. Její matka pracuje na ministerstvu v oddělení kouzelnické přepravy. Marrieta navštěvuje Brumbálovu armádu, ale jenom proto, že tam Cho nechtěla jít sama. To se projeví, když BA udá Umbridgeová. Kvůli tomu má pak dlouhou dobu na čele nápis PRÁSKAČ. Ve filmu to prozradí Cho, když ji Umbridgeová vyslýchá pod veritasérem.

Anthony Goldstein

Anthony Goldstein je havraspárským studentem v Harryho ročníku. V pátém díle se stal prefektem a členem Brumbálovy armády. V sedmém díle je opět členem Brumbálovy armády a účastní se závěrečné bitvy o Bradavice.

Lenka Láskorádová

Lenka Láskorádová (*1981) ( Luna Lovegood) je studentka bradavické koleje Havraspáru.Mezi spolužáky není moc oblíbená a na většinu lidí působí podivínsky, proto jí většina studentů přezdívá "Lenka Střelenka". Její otec Xenofilius Láskorád je redaktorem časopis Jinotaj a její matka zemřela při experimentování s kouzly.
J. K. Rowling řekla, že Lenka zůstala i po škole individuální osobností, objevila mnoho nových druhů zvířat a stala se díky tomu slavná, ale byla přinucena uznat, že muchlorozí chropotalové opravdu neexistují. Vzala si vnuka Mloka Scamandera, Rolfa, se kterým má dva syny Lorcana a Lysandera.
  • Steward Ackerley
  • Marcus Belby - člen Křikova klubu
  • Penelopa Clearwaterová - dívka Percyho Weasleyho, jedna z napadených baziliškem ve druhém díle
  • Roger Davies - kapitán havraspárského famfrpálového týmu, na plese Turnaje tří kouzelníků byl s Fleur Delacourovou
  • Cho Changová-viz Brumbálova armáda
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Do které koleje bys chtěl/a chodit?

Nebelvír 40.9% (9)
Havraspár 27.3% (6)
Mrzimor 9.1% (2)
Zmijozel 4.5% (1)
Raději bych chodil/a do Krasnohůlek 9.1% (2)
Raději bych chodil do Kruvalu 9.1% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama