Vítej a čti ZDE něco mně a mém blogu ;)

Přihlaš se do mého malého SPOŽÚSU ZDE
Reklamy pouze ZDE

členové BA- Dean Thomas,Lee Jordan,Creevryovi

27. března 2011 v 16:52 | gwenog |  Brumbálova armada

Dean Thomas

Je černý chlapec vyšší než Ron (jak je uvedeno v knize).Jeho matka je mudlaa jeho otec čaroděj.Kvůli tomu, že svého otce neznal, měl problémy s novou vládou v sedmém díle , protože nemohl nijak dokázat, že má zděděné čarodějnické schopnosti po otci a jeho otec čaroděj. Ten ale utekl, když byl Dean malý, protože chtěl chránti svou rodinu před smrtijedy (to Dean ale neví).Má ještě sestry. Dean je kromě famfrpálu také fanouškem fotbalu.V šstém díle chodí s Ginny a hraje střelce nebelvírského famfrpálového týmu po tom, co kvůli zranění odejde Katie Bellová.V sedmém díle je na útěku a účastní bitvy o Bradavice.

Lee Jordan

je stejně starý jako Fred a George , jichž je nejlepším přítelem.Je komentátorem famfrpálových zápasů, jeho komentář je občas ovlivněn příslušností k Nebelvíru. V jeho sedmém ročníku navštěvuje Brumbálovu armádu a pomáhá dvojčatům s testováním jejich výrobků. Po jejich odchodu z Bradavic se zdá být zkleslý, ale pokračuje v odporu proti Umbridgeové . V sedmém díle se účastní vysílání ilegální rozhlasové stanice Potterova hodinka a účastní se bitvy o Bradavice.


Colin Creevey

( 1981-1998 ) je fanoušek Harryho Pottera. Poprvé se objevuje v knize Hp2, kde Harryho neustále fotí. Colin se stane baziliškovou obětí a zkamení. V knize Hp4 do školy nastoupí jeho bratr Dennis, se kterým se snaží změnit odznaky "Podporujte Cedrica Diggoryho/ Potter smrdí" na "Podporujte Harryho Pottera" a docílili pouze toho, že se tam objevovalo již pouze "Potter opravdu smrdí". V knize Hp6 skládá zkoušky NKÚ. V knize Hp7 umírá v první části bitvy o Bradavice, které se potajmu zúčastnil, i když nebyl plnoletý.
Dennis Creevey
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama