Vítej a čti ZDE něco mně a mém blogu ;)

Přihlaš se do mého malého SPOŽÚSU ZDE
Reklamy pouze ZDE

členové BA - Lenka Láskorádová,Neville Longbottom

25. března 2011 v 21:14 | gwenog |  Brumbálova armada

Lenka Láskorádová

Lenka Láskorádová (*1981) ( Luna Lovegood) je studentka bradavické koleje Havraspáru.Mezi spolužáky není moc oblíbená a na většinu lidí působí podivínsky, proto jí většina studentů přezdívá "Lenka Střelenka". Její otec Xenofilius Láskorád je redaktorem časopis Jinotaj a její matka zemřela při experimentování s kouzly.
J. K. Rowling řekla, že Lenka zůstala i po škole individuální osobností, objevila mnoho nových druhů zvířat a stala se díky tomu slavná, ale byla přinucena uznat, že muchlorozí chropotalové opravdu neexistují. Vzala si vnuka Mloka Scamandera, Rolfa, se kterým má dva syny Lorcana a Lysandera.

Neville Longbottom

Neville Longbottom (*30. července 1980) je popisován jako chlapec s kulatým obličejem a navštěvuje stejný ročník v Nebelvíru jako Harry .Neville je nejdříve velmi roztržitý a neschopný čaroděj, ale postupem času se z něj stane lepší a odvážný čarodej, hlavně po jeho návštěvách Brumbálovy armády. Je čistokrevným čarodějem a jak se později projeví (hlavně ve třetím díle) i schopným - zničí bubáka při hodině s profesorem Lupinem.Nakonec to dotáhne až na profesora bylinkářství v Bradavicích
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama