Vítej a čti ZDE něco mně a mém blogu ;)

Přihlaš se do mého malého SPOŽÚSU ZDE
Reklamy pouze ZDE

Blackovy - kouzelnické rodiny

31. března 2011 v 21:53 |  Postavy z Hp
Rodina blacků je poměrně rozsáhlá.Jejich příbuznými jsou dokonce i Weasleyovy ale k těm se moc nehlásí.Jsou příbuzní snad s každou kouzelnickou rodinou a mnoho z členů rodiny se různě proslavily ale dohromady jsou především známi svým postojem proti mudlům a mudlovským šmejdům.
Blackovi byli považováni za černokněžníky, ale vždy se na jejich straně našla nějaká ta bílá ovce. Pojďte se seznámit se sedmi generacemi Blacků... Generacemi, které byli propojeny s životy a osudy další postav ze světa Harryho Pottera.

Rodokmen Blacků

Starobylý a vznešený rod Blacků:
Známí od doby kdy si Phineas Nigellus Black(nejméně oblíbený ředitel Bradavic) vzal Ursulu Flint.
Phineas mněl bratra Siriuse a sestru Elladoru a Islu Která si vzala Boba Hitchense.Mněli syny Siriuse2.,Cygnuse a Arcturuse.
Arcturus si vzal Lysandru Yaxleyovou.Callidora ,Cedrella a Charis byly jejich dcery.Charis si vzala skrka= Skrkovi.
Cedrella si vzala Weasleyho= Weasleyovi(Mněla syny Arthura a Biliuse).Callidora se provdala za Longbottoma.
Cygnus si vzal Violettu Bulstrodeovou a jedno s jejich dětí Dorea) se provdal za Charlus Potter=Potterovi a druhé Pollux
mnělo tři děti :Walburga Blacková si vzala svého příbuzného Oriona Blacka.Mněli syny Siriuse3.. a Reguluse.
Sirius2. si vzal Hesper Gampovou a mněli vnuka Oriona
ovšem Pollux Blacková mněla ještě syna Cygnuse a ten se provdal za Druellu Rosierovou a mněli dcery Andromedu ,Narcisu a Belatrix

Malfoyovy

Narcisa Blacková se provdala za Luciuse Malfoye
Malfoyovi jsou stará aristokratická kouzelnická rodina. Žijí na Malfoyově panství (Malfoy Manor), obrovském domě, který dědí rodina už po generace. Malfoyovi jsou extrémně bohatí a všichni z nich studovali v Bradavicích ve Zmijozelu.
Abraxas Malfoy
Dědeček Draca, který umřel na dračí neštovice
Lucius Malfoy
je každopáně záporná postava. Ctí čistokrevnost a věří v její nadřazenost. Pohrdá čaroději z mudlovských rodin a každým, kdo se s nimi přátelí.
Má dlouhé plavé vlasy, úzký obličej, aristokratické rysy, šedé oči...
Narodil se roku 1954 Abraxovi Malfoyovi, jako jeho jediný dědic. Jeho rod je patrně velmi dlouhý, vznešený a taktéž bohatý. Ale o jeho dětství se mnoho neví.Studoval v Bradavicích ve Zmijozelu, kde zřejmě patřil k elitě. Později se stal Smrtijedem.Oženil se s Narcissou Blackovou a později se mu narodil syn Draco.Mezitím také upevňoval své postavení na Ministerstvu, kde pracoval jako člen Správní rady Bradavic. Stědře přispíval na nejrůznější účely a akce a dostával se tak k lidem, které potřeboval. Tak mohl pozastavit různé zákony, které se mu nelíbily.Po Voldemortově pádu se ze všeho vykroutil ale podruhé už takové štěstí neměl.Narcisa Malfoyová
roz. Blacková; přezdívka Cissy) je samosebou čistokrevnou kouzelnicí.Po dokončení školy se provdala dle rodinního hesla Blacků toujours pur (navždy čistý) za čistokrevného kouzelníka Luciuse Malfoye.Ačkoli je popisována jako chladná a povýšená blondýna s modrýma očima s pohledem jako kdyby měla na obličeji pod nosem něco hodně páchnoucího, svého muže a syna miluje a právě tato láska jí zřejmě zabránila stát se smrtijedkou jako její nejstarší sestra Belatrix, její švagr Rodolfus, její muž nebo později i její syn.

Draco Malfoy
se narodil v čistě kouzelnické rodině..Oba jeho rodiče sympatizují s Voldemortem a opovrhují mudly a nebo kouzelníky s "nečistou krví".Má velmi dobrý vztah s matkou.
Draco začal chodit do Bradavic a jeho kolejí se stal Zmijozel.Patřil mezi oblíbence Severuse Snapea,ředitele jeho koleje.Je pyšný na svou čistou krev, nemá rád mudly a velmi touží po moci a slávě. Jeho otec je Smrtijeda pracuje pro temného pána lorda Voldemorta. Sám Draco je také Voldemortovým příznivcem.Již od prvního roku v Bradavicích je neklamným nepřítelem Harryho Pottera,Hermiony Grangeové,Rona Weasleyho a ostatních žáků Nebelvíru i jiných kolejí. Většinou se mu daří prostřednictvím Severuse Snapea strhnout Nebelvírubody i za nevýznamné nebo nejasné prohřešky.I když Draco často dává najevo nadřazenost, v krizových situacích se projevuje jako strašpytel, např. v prvním díle Harryho Pottera při školním trestu v lese, kdy utekl před postavou v kápi.V šestém díle se přidá místo otce ke smrtijedům,opraví magický průchod a tím dostane Smrtijedy do bradavic.Sám se pokusí splnit úkol,který dostal od lorda Voldemorta a to zabít Albuse Brumbála.
Tři sestry

Narcisa Malfoyová(viz víše)


Belatrix Blacková Lestrangeová
je čistokrevná čarodějka,narozena do rodiny Blacků.Je sestra Narcissy Malfoyové a Andromedy Tonksové,sestřenice Siriuse Blacka.
Studovala ve škole čar a kouzel v Bradavicích,v koleji Zmijozel.Už od útlého mládí se učila umění černé magie přímo od Pána Zla.
Její fyzická podoba je typická pro rodinu Blacků-vysoká tmavovláska s přimhouřenýma očima a arogantním chování.
Plně souhlasila s tradicí sňatků se sobě rovnými (čistokrevní kouzelníci),nesnášela opravdové zbouřence své doby Siriuse a Andromedu.
Bela se ve škole seznámila s Rodolfusem Lestrangem,který byl žákem ve Zmijozelu a později si ho vzala vždy ale milovala Voldemorta.Oba se stali věrní smrtijedi Pána Zla.
Byla vůdkyní pětice smrtijedů,kteří mučili Franka a Alici Longbottomovi,kletbou Cruciatus.Mučeným manželům zůstali následky a momentálně jsou hospitalizováni v nemocnici svatého Munga pro kouzelnické choroby a a úrazy.
Po jejím chycení se ani před soudem nechtěla vzdát své oddanosti lordu Voldemortu.Stejně jako Sirius byla poslána do Azkabanu.Z Azkabanu utekla,když se mozkomoři obrátili proti ministerstvu.
Jméno Bellatrix je latinsky "bojovnice" a zároveň jde o jméno jedné z hvězd souhvězdí Orionu (celá rodina Blacků má jména hvězd na obloze).Andromeda Blacková Tonksová

Matka Nymfadory, vdala se za Teda Tonkse, čaroděje z mudlovské rodiny.Proto také byla vyděděna.Nymfadora se narodila v roce 1973, to znamená, že Andromeda začala chodit do Bradavic někdy na začátku nebo v polovině 60. let, je tedy starší než její bratranec Sirius
Andromeda byla Siriovou oblíbenou sestřenicí.

Sirius Black

Sirius Black se narodil v roce 1960, jako čistokrevný kouzelník a starší ze dvou bratrů (jeho bratr - Regulus Black). Než nastoupil do Bradavic, vyrůstal v Blackově rodinném domě v Londýně - Grimmauldovo náměstí 12. Sestry Blackovy - Bellatrix Blacková Lestrangeová, Andromeda Blacková Tonksová a Narcissa Blacková Malfoyová - jsou jeho sestřenice a přes ně jejich děti Nymfadora Tonksová a Draco Malfoy. Artur Weasley je Siriusův bratranec z druhého kolena a Molly Weasleyová něco jako jeho sestřenice.

Siriusovi rodiče byli zuřivě pro čistou krev, sami nebyli Smrtijedi, ale podporovali Voldemortovy vize o čistotě Kouzelnické rasy. Upřednostňovali jejich mladšího syna, Reguluse, který sdílel jejich názory; Sirius byl něco jako rebel už od dětství. Byl zařazen do Nebelvíru, přestože pro jeho rodinu byl tradiční Zmijozel. A potom jako dospělý s odměnou 10 000 Galeonů na jeho hlavu. Měl chuť dělat neplechy; strávil hodně svého času po škole se svým nejlepším přítelem Jamesem Potterem, který mu byl bratrem více než Regulus. Také tvořil pevné kamarádské pouto s Remusem Lupinem. Jeho kamarád byl i Petr Pettigrew, který zradil Jamese, a nenáviděl Severuse Snapea. Tato nenávist prostoupila celý jejich život.Sirius, společně s Remusem J. Lupinem, Jamesem Potterem a Petrem Pettigrewem byli celou dobu v Bradavicích parta. Aby dělali společnost Remusovi, když se přeměnil ve vlkodlaka, tak se v pátém ročníku, když jim bylo 15, nelegálně stali zvěromágy. Každý úplněk se čtyřka pohybovala po pozemcích ( a v Zapovězeném lese!), a díky tomu mohli napsat Pobertův plánek. Když bylo Siriovi 16 let, utekl z domu a byl přijat Jamesovými rodiči jako jejich druhý syn. Měl je rád více než Blackovy - jeho matka ho poté vydědila.
Když skupinka přátel v roce 1977 opustila Bradavice, James Potter se oženil s Lily Evansovou a Sirius byl jejich nejlepší přítel. Objevil se na jejich svatebních fotkách jako šťastný mladý muž. Celá pětka - Potterovi, Lupin, Pettigrew a Black - vstoupili do Řádu Fénixe a bojovali v první válce proti Voldemortovi.
Sirius byl jmenován Harryho kmotrem, když se Harry v roce 1980 narodil a byl ustanoven jeho opatrovníkem pro případ, že by se něco Lily a Jamesovi stalo - něco předvídatelného pro členy Řádu - v nejhorších dnech přesila dvacet na jednoho. V roce 1993, po obdržení výtisku novin od Korneliuse Popletala (byl tam na inspekci), Sirius uviděl v Denním Věštci článek o výletu Weasleyových do Egypta - a tam ,na titulní stránce, byl Petr Pettigrew v jeho Červíčkovské podobě. Kluk, na jehož rameni Petr seděl se měl letos vrátit do Bradavic, kde byl i Harry. Řízen vědomím, že jen on sám je schopen ochránit Harryho před nebezpečím, které tam bylo, když tam byl Červíček - Harry poslední žijící pojítko k jeho nejlepšímu příteli - Sirius se přeměnil do své psí podoby a proplížil se přes stráže a v noci doplaval na pevninu. Cestoval do Surrey, aby poprvé spatřil svého kmotřence, kterému bylo 12 let, potkal Harryho na Magnoliové Cestě, pak zamířil na sever do Bradavic (věděl, že tam pojede i Petr - jako Prašivka).Když pak zase musel tíkat jel a jih.Ovšem vrátil se do Anglie a stal se znovu členem Fénixova ádu.Jako poslední žijící člen rodiny Blacků, Sirius zdědil rodinný dům - Grimmauldovo náměstí 12 - a dal ho Řádu Fénixe jako ústředí. Žije tam společně s Remusem Lupinem. Díky odměně 10000 Galeonů za jeho hlavu a faktu, že Červíček bezpochyby řekl Voldemortovi o jeho podobě zvěromága, byl Sirius v tom domě uvězněn měsíce.
V červenci 1996 přišel Sirius do probíhající bitvy na Oddělení záhad - bojovali proti Smrtijedům. Sirius bojoval proti své sestřenici Bellatrix a těsně před koncem bitvy ho zabila. Jeho tělo propadlo přes záhadný oblouk a nemůže se vrátit.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ClementsMarta ClementsMarta | E-mail | Web | 14. března 2012 v 6:03 | Reagovat

Have no a lot of cash to buy a car? Worry not, just because this is real to receive the <a href="http://goodfinance-blog.com">loan</a> to solve such kind of problems. Hence get a student loan to buy everything you want.

2 wars essays paper wars essays paper | E-mail | Web | 24. října 2012 v 0:35 | Reagovat

People’s life time is really interesting thing and from time to time people must choose one stuff one at time, then you have no time to perform something else. In fact, different students should opt for between free time and Shakespeare essay paper (manyessays.com) finishing. In that case, I offer to detect the good custom essay writing service to purchase the book reports from.

3 writers job writers job | E-mail | Web | 26. října 2012 v 15:14 | Reagovat

I don’t see if you believe me, but, I really would like to apprize your very hot articles referring to this good post. Before that I did take the assistance of Freelance writing work service.

4 submit articles submit articles | E-mail | Web | 26. října 2012 v 15:23 | Reagovat

At time you want your directory to be submitted, the Directory submissions "4submission.com" service would perform that for you per not big money.

5 Long Long | E-mail | 12. prosince 2013 v 7:36 | Reagovat

Thanks for this!!! www.masterpapers.com Iwould like to see mor epost like this!!!

6 Santiago Santiago | E-mail | 16. prosince 2013 v 10:21 | Reagovat

Děkuji za příspěvky. online-essay-writer.org jsem zjistil, že informace, které mají být informativní a užitečné.

7 jony17 jony17 | E-mail | 16. prosince 2013 v 20:30 | Reagovat

Hm. interesting, but i don`t (essaymarket.co.uk) think that it wiil be very useful for me.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama